Bulgarca Tercüme

Posted in Diller, Tercüme Hizmetleri, Yeminli Tercüme

Bulgarca Tercüme

Bulgarca tercüme alanında ihtiyaç duyacağınız tüm metin, resmi evrak tercümeleri için Üsküdar Tercüme Ofisi  bünyesinde hizmet alabilirsiniz. Bulgarca dilinden tercüme konusunda profesyonel şekilde hizmet alabileceğiniz yeminli tercüme ofisi olarak çalışan şirketimiz, söz konusu alnın profesyonelleri ile çalışmalarını yürütmektedir. Bulgarca tercüme konusundaki çalışmalar; dilin dünya gelenindeki yaygınlığının az olması nedeniyle daha dar bir sahaya yayılmıştır.

Bulgarca; Hint-Avrupa ailesinin Güney Slav dillerine bağlıdır. Bulgaristan’ın resmi dili olan Bulgarca bu bölgede yaşayan yaklaşık 7 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Öte yandan, dünyanın çeşitli bölgelerinde yaşayan Bulgar azınlıklar tarafından da konuşulmaktadır. Kiril alfabesi ile kullanan dilin Yunan alfabesinden ilham aldığı düşünülmektedir.

Bulgarca Tercüme İhtiyacı Resmi Evraklar İçin Daha Çok Talep Alıyor

Bulgarca yeminli tercüme alanındaki ihtiyaç özellikle Bulgaristan’ın Avrupa Birliği’ne (AB) girmesiyle birlikte artış göstermiştir. Özellikle Türkiye’de yaşayan ve akrabaları halihazırda Bulgaristan’da bulunan kişilerin resmi evraklarla ilgili bulgarca türkçe ve türkçe bulgarca yeminli tercüme ihtiyaçları söz konusudur. Özellikle çifte vatandaşlık başvuruları için resmi evrak tercümeleri de talep edilmektedir.

Üsküdar tercüme ofisi olarak yeminli Bulgarca tercüme hizmetini Bulgarca-Türkçe ve Türkçe-Bulgarca tercüme şeklinde talep edebilirsiniz. Bulgarca tercüme fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için tercüman ofisimizle iletişim sayfamızda bulunan; iletişim formu, telefon ya da online destek hattımızla iletişime geçebilirsiniz.

Resmi, kurumsal tüm evraklarınız ve tercüme ihtiyaçlarınız zamanında ve eksiksiz biçimde Üsküdar tercüme ofisi tarafından teslim edilmektedir. 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

Please follow and like us:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Follow by Email
Facebook
Facebook
LinkedIn