İtalyanca Tercüme

Posted in Diller, Tercüme Hizmetleri, Yeminli Tercüme

İtalyanca Tercüme

İtalyanca tercüme alanında yeminli tercüme hizmeti sunan Üsküdar Tercüme Ofisi Türkiye’nin önde gelen tercümanlık şirketleri arasında yer alır. İtalyacan tercüme Türkiye ve İtalya arasındaki kültürel ve ekonomik etkileşim nedeniyle yoğun şekilde çalışmaların yürütüldüğü bir alandır. İtalyanca dünya geleninde yaklaşık 66 milyon kişi tarafından konuşulan bir dildir.

İtalyanca; İtalya başta olmak üzere İsviçre’nin güneyinde bulunan Ticino kantonunda yoğun biçimde konuşulur. Ayrıca dünya geneline yayılmış İtalyanlar göçtükleri ülkelerde de dillerini yaşatmaya devam etmiştir. Özellikle; ABD, Arjantin, Brezilya, Kanada, Avustralya’da İtalyanca konuşan oldukça fazla kişi bulunur.

Hint Avrupa dili ailesinin Romen Dilleri koluna bağlı olan İtalyanca, Romen dilleri arasında Latince’ye en sadık dillerden birsidir. Söz konusu nedenle İtalyanca, “Modern Latince” olarak da adlandırılır.

Sanat, tekstil, yemek ve futbol alanlarında tüm dünyada adından sıkça söz ettiren İtalya ile Türkiye arasındaki ilişkiler, iki ülke arasındaki kültürel bağı da güçlendirir. Öğrenci değişim programları, yüksek lisans ve doktora düzeyinde akademik eğitim alanında da üniversiteler arası işbirlikleri mevcuttur. Söz konusu birliktelikler iki dil arası tercüme alanındaki çalışmaları da hızlandırmaktadır.

İtalyanca Yeminli Tercüme Hizmeti için Üsküdar Tercüme Ofisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

İtalyanca Yeminli Tercüme Hizmeti

İtalyanca resmi tüm evrakların yeminli tercüme ile çevirisi konusunda Üsküdar Tercüme Ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. İtalyanca – Türkçe ve Türkçe – İtalyanca tercüme ihtiyaçlarınız zamanında ve profesyonel çeviri ile teslim eden ofisimizden İtalyanca yeminli tercüme hakkında sormak istediğiniz tüm soruları; iletişim formu üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Resmi, kurumsal tüm evraklarınız ve tercüme ihtiyaçlarınız zamanında ve eksiksiz biçimde Üsküdar tercüme ofisi tarafından teslim edilmektedir. 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

Please follow and like us:

One Comment

  1. Türkiye’ye yeni yılda satışı başlayacak olan makinemizin İtalyanca kullanım klavuzunu Türkçe tercümesini yaptıracağız. İtalyanca Türkçe tercüme teknik olarak mümkün mü? Oldukça ayrıntılı teknik bir metin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Follow by Email
Facebook
Facebook
LinkedIn