Özbekçe Tercüme

Posted in Diller, Tercüme Hizmetleri, Yeminli Tercüme

Özbekçe Tercüme

Özbekçe tercüme konusunda; resmi ve özel tüm metinlerinizi profesyonel tercüman ekibimizle Üsküdar Tercüme Ofisi bünyesinde gerçekleştirebilirsiniz. Özbekçe Türk dünyası için oldukça önemli ve bölgede yaygın olarak kullanılan bir dildir.

Özbekçe; Orta Asya’da en çok konuşulan Türk lehçesidir. Altay dil ailesinde yer alır. Özellikle Orta Çağ’da Orta Asya’nın en önemli kültür ve bilim dili olmuştur. Özellikle dil üzerinde Farsça’nın etkisi oldukça fazladır. Bugün yaklaşık 30 milyon kişi resmi dil olarak Özbekçe konuşmaktadır. Özbekistan’ın resmi dili olan Özbekçe aynı zamanda; Kırgızistan, Kazakistan, Tacikistan, Afganistan ve Türkmenistan’da da kullanılır.

Özbekistan ve Türkiye Arasındaki Yakın İlişki Özbekçe Tercüme İhtiyacını Arttırıyor

Özbekçe tercüme çalışmalarına olan ihtiyaç iki ülke arasındaki yakın ilişkiler nedeniyle her gün daha fazla artış gösteriyor. İki ülke arasındaki ticaret hacmi bugün 1,24 milyar doları bulmuş durumda. Özbekistan’da faaliyet gösteren Türk sermayeli firma sayısı ise 500 civarındadır. Tüm bu ticari ilişkiler nedeniyle Özbekçe tercüme ihtiyacını da arttırıyor..

Üsküdar tercüme ofisi olarak yeminli Özbekçe tercüme hizmetini Özbekçe-Türkçe ve Türkçe-Özbekçe tercüme şeklinde talepte bulunabilirsiniz. Özbekçe tercüme fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim formu, online destek merkezimizi ve ofis iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz.

Resmi, kurumsal tüm evraklarınız ve tercüme ihtiyaçlarınız zamanında ve eksiksiz biçimde Üsküdar tercüme ofisi tarafından teslim edilmektedir. 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

Please follow and like us:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Follow by Email
Facebook
Facebook
LinkedIn