Romence Tercüme

Posted in Diller, Tercüme Hizmetleri, Yeminli Tercüme

Romence Tercüme

Romence tercüme alanındaki çalışmalar, resmi ve özel evraklara ilişkin ihtiyaç duyacağınız tüm Romence çeviriler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Romence çeviri sahasında çalışan profesyonel çevrimenlerimiz ile Üsküdar Tercüme Ofisi aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Romence: Hint Avrupa dil ailesinin Doğu Romen Dilleri arasında yer alır. Dünya üzerinde bugün 28 milyondan fazla kişi tarafından dil aktif olarak kullanılmaktadır. Romanya, Moldovya, Voyvodina’da yoğun biçimde kullanılan dil, Macaristan, Sırbistan ve Ukrayna’da da ise belirli bir azınlık tarafından kullanılır.

Romence Tercüme İhtiyacı İki Ülke Arasındaki İlişkilerin Gelişmesiyle Artmıştır

Eğitim, kültür ve ekonomik alanlarda Romanya ve Türkiye arasındaki ilişkiler oldukça ileri düzeydedir. Özellikle 2011 yılında imzalanan Stratejik Ortaklık Belgesiyle iki ülke arasındaki ilişkiler de artmıştır. Bugün, yaklaşık 70 bin Türk Romanya’da yaşamaktadır. İki ülke arasındaki ticari potansiyel 5,4 milyar dolara yakındır. Turizm açısında da iki ülke arasındaki ilişkiler her geçen sene daha da artmaktadır. Yaklaşık olarak her yıl 500 bine yakın Romen turist ülkemizi ziyaret etmektedir. İki ülke arasındaki ilişkiler; Romence tercüme belgelere ihtiyacını da arttırmaktadır.

Üsküdar tercüme ofisi olarak Romence tercüme hizmetini Romence – Türkçe tercüme şeklinde talepte bulunabilirsiniz. Ayrıca, Türkçe – Romence şeklinde de talep edebilirsiniz. Romence tercüme fiyatları konusunda ayrıntılı bilgi almak ve sorularınız için çeviri ofisi danışmanlarımızla; online destek hattımız, iletişim formu ve telefonlar üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Resmi, kurumsal tüm evraklarınız ve tercüme ihtiyaçlarınız zamanında ve eksiksiz biçimde Üsküdar tercüme ofisi tarafından teslim edilmektedir. 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

Please follow and like us:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Follow by Email
Facebook
Facebook
LinkedIn