Rusça Tercüme

Posted in Diller, Tercüme Hizmetleri, Yeminli Tercüme

Rusça Tercüme

Rusça tercüme konusundaki ihtiyaçlarınız için Üsküdar Tercüme Ofisi sizlere kaliteli ve profesyonel hisme sunan bir kurumdur. Rusça tercüme ihtiyacı dilin geniş coğrafyalara yaygınlığı ve siyasi olarak da dünya üzerindeki etkisi nedeniyle oldukça yaygındır.

Rusça; bugün dünya üzerinde en çok konuşulan 7. Dil olma özelliğe sahiptir. Doğu Slav Dilleri alt grubunda yer alan Rusça; Rusya başta olmak üzere; Kazakistan, Ukrayna ve Belarus’ta en yaygın dildir. Aynı zamanda; İsrail, Amerika Birleşik Devletleri, Letonya, Estonya, Litvanya, Moldovya gibi ülkelerde de Rusça konuşan insan sayısı oldukça fazladır.

Öte yandan, Eski Sovyetler Birliği’ni oluşturan ülkelerde bugün geçmişe nazaran yaygın olarak kullanılmasa da varlığını sürdürmektedir.

Dünya üzerinde bugün, 300 milyona yakın kişi Rusça konuşuyor ve yazıyor

Rusça Geniş Coğrafyalara Yayılmış Bir Dildir

Bugün dünya üzerinde 300 milyona yakın kişi Rusça konuşmaktadır. Uluslararası kuruluşlar tarafından da resmi dil olarak kullanılması dilin yaygınlığını ve bu alanda rusça tercüme ve rusça yeminli tercüme ihtiyacını arttırmaktadır.

Özellikle edebiyat alanında tüm dünyada adından söz ettiren yazarların varlığı da Rusça’ya olan ilgiyi besleyen unsurlardan birisidir. Geniş bir coğrafyada ve tüm dünyada yaygın biçimde konuşulan ve yazılan Rusça sahip olduğu yapı ve fonetik özelikleriyle de ön plana çıkar. Rusça tercüme işi de söz konusu durumlar nedeniyle dikkat ve tecrübe gerektiren bir alandır. Hem hedef hem de kaynak dile hakim, profesyonel tercüman ekibiyle Üsküdar Tercüme Ofisi, tüm rusça türkçe yeminli tercüme ve türkçe rusça yeminli tercüme işleriniz için irtibat kurabileceğiniz bir kuruluştur.

Resmi, kurumsal tüm evraklarınız ve tercüme ihtiyaçlarınız zamanında ve eksiksiz biçimde Üsküdar tercüme ofisi tarafından teslim edilmektedir. 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

Please follow and like us:

3 Comments

  1. Rusça yeminli tercüme için internette çok fazla farklı fiyat var, bunun nedeni nedir?

    • çeviriler konu içeriğine göre farklı fiyatlandırılabilir bunun haricindeki fiyat farklılıkları Büronun masraflarıyla alakalı olabilir. Üsküdar Tercüme Ofisi olarak talep etmeniz halinde en uygun fiyatlandırma tarafınıza iletilecektir.

  2. çeviriler konu içeriğine göre farklı fiyatlandırılabilir bunun haricindeki fiyat farklılıkları Büronun masraflarıyla alakalı olabilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Follow by Email
Facebook
Facebook
LinkedIn