Hukuki Çeviri Hizmetleri

Posted in Diller, Tercüme Hizmetleri, Yeminli Tercüme

Hukuki çeviri hizmetini Üsküdar Tercüme Ofisi üzerinden güvenilir ve uzman kadrosuyla temin edebilirsiniz. Uygun ücretlere sahip hukuk çeviri fiyatları için hemen şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hukuk alanında oluşturulacak çeviri metinleri özel bir uzmanlık alanı ister. Üsküdar Tercüme Ofisi bu alanda size en kaliteli çeviri hizmetini sunar.

Hukuki Çeviri Nedir?

Hukuki çeviri; yabancı uyruklu kişilerin ülkeler arası belge, işlem, dava ve adli tüm yazışmalar için ihtiyaç duyduğu çeviri hizmetidir. Söz konusu hukuki çeviri işleminde tercümanın hem kaynak dilin hukuk bilgisine hem de hedef dilin hukuk bilgisine sahip olması gerekir. Hukuki çeviri işlemlerinde yapılacak yanlışlar ciddi problemlere nede olabilir.

Hukuki Çeviri Hizmeti Hangi Alanları İçerir?

Hukuki çeviri için ihtiyaç duyulan belgeler genel olarak;

  • Dernek ve vakıfların tüzükleri,
  • Ticari kuruluşların sözleşmeleri
  • Boşanma belgeleri ve kararları
  • Ticari alım satım sözleşmeleri
  • Vatandaşlık başvurusuna ilişkin mahkeme evrakları

Söz konusu sıralanan belgeler dışında hukuki tüm metinler için çeviri hizmeti başvurusunda bulunulabilir.

Hukuki çeviriye ilişkin tüm ihtiyaçlarınız için Üsküdar Tercüme Ofisi ile doğrudan web sitesi üzerinde yer alan WhattsAPP hattıyla ya da telefon numaralarımızdan ofisimizle iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’nin online çeviri platformlarından birsi olan Dilden Dile Tercüme, uzman ekibiyle sizlere, hem uygun fiyatlı hem de kaliteli hukuki çeviri hizmet sunar.

Please follow and like us:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Follow by Email
Facebook
Facebook
LinkedIn