İthalat İhracat Tercüme Hizmetleri

Posted in Diller, Tercüme Hizmetleri, Yeminli Tercüme

Küreselleşen dünyada ülkeler arasında ithalat ihracat faaliyetleri oldukça hızlı biçimde gerçekleşiyor. Teknoloji alanındaki ilerleme de bu alandaki iş akışını hızlandırıyor. Tüm bu gelişmeler ithalat ihracat tercüme alanındaki ihtiyacı da arttırıyor.  Şirketlerin farklı şirketlerle ithalat ve ihracat konusundaki tüm faaliyetlerinde ticari tercüme metinlerine ihtiyaç duyabiliyor. Üsküdar Tercüme Ofisi olarak alanında uzman deneyimli kadromuzla hizmet veriyoruz. 

İthalat yapılan ülkeler ve ihracat yapılan ülkelerin kullandığı dil ağırlıklı olarak İngilizce tercüme ihtiyacını doğuruyor ancak farklı dillerde de tercüme ihtiyacı oluşabiliyor. Özellikle Almanca ticaret dili olarak yoğun şekilde kullanılıyor.

İngilizce başta olmak üzere Almanca, Arapça, Rusça, Romence, Norveççe, Çince, Japonca, İtalyanca, İspanyolca, Azerice, Bulgarca ve Özbekçe tercüme ihtiyaçlarınız için de Üsküdar Tercüme Ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.

İthalat İhracat Tercüme Hizmetleri 

İthalat ve ihracat alanında sıklıkla ihtiyaç duyulan tercüme türleri; gümrük işlemleri için talep edilebiliyor. Gümrük işlemleri başta olmak üzere, taşımacılık prosedürleri, vergilendirmeler gibi farklı tercümeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Öte yandan, ithal edilecek ve ihraç edilecek ürünlere ilişkin ürün açıklama ve kullanım talimat metinlerinin tercümeleri konusunda da teknik tercüme için bizimle iletişime geçebilirsin.

İthalat ihracat alanında faaliyet gösteren ticari kuruluşlar için farklı türden tercüme evraklara ihtiyaç duyulabilir. Ticari belgeler, broşür metinleri, katalog metinleri, web site içerikleri, gümrük evrakları, elektronik posta tercümeleri gibi dilediğiniz tüm çeviri işlerinizi uzman kadromuzla, zamanında ve kaliteli biçimde teslim ediyoruz.

Dilden Dile Tercüme Ofisinin online platformu olan Üsküdar Tercüme Ofisi ile dilerseniz WhatsApp hattımız üzerinden ya da iletişim formu üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz. Öte yandan, Kadıköy’ün merkezinde bulunan ofisimizi ziyaret ederek de ithalat ihracat tercüme metinlerinizle ilgili sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Please follow and like us:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Follow by Email
Facebook
Facebook
LinkedIn